Titles you rated
- A Clean, Well-Lighted PlaceRated ★ 1.5
- I love South KoreaRated ★ 2.5
- good thingRated ★ 3.0
- Mom’s Shabby BoxRated ★ 3.5
- White SilenceRated ★ 2.5
No Money, No FutureRated ★ 3.0- Wake UpRated ★ 1.5
- The PitRated ★ 2.0
The eternal theme of humanityRated ★ 1.5- ThrottledRated ★ 2.0
JaneRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Queen of WalkingRated ★ 2.5- JamsilRated ★ 3.0
GloryRated ★ 2.5- Ordinary FamilyRated ★ 3.0
Shadow IslandRated ★ 2.0- Choongshim, SosoRated ★ 2.5
- Birds Fly Back to the NestRated ★ 3.5
- Sweet Fucking SixteenRated ★ 2.5