Titles you rated
Café SocietyRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
FyreRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Tropic ThunderRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Goodbye Christopher RobinRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
ViceRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0