Titles you rated
Knives OutRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
The New GirlfriendRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5