Movies
Ratings
625
Paul Blart: Mall CopRated ★ 4.0
Dolphin TaleRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Flushed AwayRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
BlitzRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 4.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 4.0
IdiocracyRated ★ 3.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.5
New York MinuteRated ★ 3.0
The PacifierRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0