Movies
Ratings
112
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0