Series
Ratings
21- Montana JonesRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Planet EarthRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0