Titles you rated
Letters to JulietRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
King KongRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0