Series
Ratings
15
One Punch ManRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0