Movies
Ratings
755
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
JulesRated ★ 4.0
Come From AwayRated ★ 4.0
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 3.5- The Man Who LaughsRated ★ 3.5
- Musical RedbookRated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0- Phantom: The Musical LiveRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Crooked HouseRated ★ 1.5