Movies
Ratings
159
TomorrowlandRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0