Titles you rated
IncendiesRated ★ 4.0
The HighwaymenRated ★ 2.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Gemini ManRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 0.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 0.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5