Series
Ratings
14
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0