Titles you rated
WickedRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
AdventurelandRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 2.5