Movies
Ratings
83
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5