Titles you rated
Hitman 2Rated ★ 0.5
Bleak NightRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0