Movies
Ratings
117
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0