Movies
Ratings
436
TroyRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
VitusRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
42Rated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0