Titles you rated
ArrivalRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0