Titles you rated
LoganRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 2.5
eXistenZRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.5
PaulRated ★ 3.0
Galaxy QuestRated ★ 3.5
Forbidden City CopRated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 2.5
Dragon LordRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
Fist of Fury 1991 IIRated ★ 3.5