Titles you rated
- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
DevsRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
GoedamRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0