Series
Ratings
128
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0