Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 2.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 1.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.0