Series
Ratings
116
Ghost StoriesRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 3.5
Byul Soon GeomRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 4.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0