Movies
Ratings
779
Taylor Swift: Reputation Stadium TourRated ★ 1.5
Untamed HeartRated ★ 3.0
Sundays at Tiffany'sRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.5
A History of ViolenceRated ★ 4.5
Naked WeaponRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.5
Kids ReturnRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Big Momma's HouseRated ★ 3.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 4.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Man with the Golden GunRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Sweet Sex and LoveRated ★ 3.0