Movies
Ratings
1285
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 2.5
CaveatRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Last ShiftRated ★ 1.0
Knock at the CabinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MoonRated ★ 3.5
Vanishing on 7th StreetRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 3.5
Killing GroundRated ★ 1.0