Movies
Ratings
100
Kick-AssRated ★ 1.0
Art of FightingRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
Season of the WitchRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.5