Titles you rated
A Couple of Cuckoos Season 2Rated ★ 3.0
Medaka Kuroiwa Is Impervious to My CharmsRated ★ 2.5
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 2.5
Tales of Wedding RingsRated ★ 2.0
American NightmareRated ★ 3.5
Detectives These Days Are Crazy!Rated ★ 2.5
CLEVATESSRated ★ 3.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
Zombie DetectiveRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 2.5- 풋풋한 로맨스Rated ★ 1.0
Dark LegacyRated ★ 2.0- 0교시는 인싸타임Rated ★ 2.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 2.5
Who Are You?Rated ★ 3.0- 결혼해YOURated ★ 2.0
- Love Your EnemyRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5