Series
Ratings
85
CircleRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0