Titles you rated
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5