Titles you rated
The ExpendablesRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 1.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 1.0