Movies
Ratings
245
The AccountantRated ★ 4.5
War MachineRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.0