Titles you rated
ExitRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 1.5
The KingRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5