Movies
Ratings
238
Midnight SunRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.0
EpicRated ★ 3.0