Titles you rated
Slam DunkRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 5.0
LeanneRated ★ 4.0
The DecameronRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 5.0
Ao Haru RideRated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0