Movies
Ratings
487
OnceRated ★ 4.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
Baby DriverRated ★ 1.0
The TerminalRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Sniper: The White RavenRated ★ 2.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Pay It ForwardRated ★ 3.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0