Titles you rated
- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0