Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 0.5
Lorenzo's OilRated ★ 2.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.5
BestsellerRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
AustraliaRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 2.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.5
ThunderballRated ★ 2.5
National SecurityRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
The PeacemakerRated ★ 3.5
The Lost BladesmanRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 3.5