Movies
Ratings
31
CloserRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 2.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0