Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 1.5
AtlasRated ★ 2.5- VirusRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 3.0
SpiritwalkerRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
LobbyRated ★ 2.5
Monster HunterRated ★ 2.0
The BeekeeperRated ★ 2.0