Movies
Ratings
67
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Miss MinoesRated ★ 4.0
Starsky & HutchRated ★ 4.0
Wedding CrashersRated ★ 4.0
Get HardRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0