Movies
Ratings
674- Look Out Officer!Rated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Europa ReportRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 2.5
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 2.0- Bermuda TentaclesRated ★ 0.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 1.5
Zu WarriorsRated ★ 3.5
Project ARated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
InfernoRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 1.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
Shin GodzillaRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5