Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
ShameRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
FlightRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Sucker PunchRated ★ 4.0