Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0