Series
Ratings
76
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5