Series
Ratings
20
PastaRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0