Series
Ratings
449
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.0
Uncle From Another WorldRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0