Movies
Ratings
111
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
You're NextRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 5.0
HeadhuntersRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
One-LineRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0