Series
Ratings
58
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0