Series
Ratings
15- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5- 세계견문록 아틀라스 - 일본 개항사Rated ★ 4.0
- 세계견문록 아틀라스 - 페루 문명기행Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0