Movies
Ratings
596
The TerminalRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Gasoline ThievesRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
Free SoloRated ★ 3.5
Beautiful FoodRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Dying to SurviveRated ★ 3.5
Life is FruityRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0